Autor: Łukasz Piekarski Bartosz Bańbor wygrywa Srebrny Kask w Grudziądzu

Srebrny Kask

Bartosz Bańbor wygrywa w Grudziądzu. Kacper Łobodziński na drugim miejscu

2024-05-30 9:19

Za nami finał Srebrnego Kasku na torze w Grudziądzu. Zwyciężył Bartosz Bańbor z Motoru Lublin. Drugie miejsce wywalczył Kacper Łobodziński z ZOOleszcz GKM-u Grudziądz.

Przez większą część zawodów na czele znajdował się zawodnik grudziądzkiego zespołu, Kacper Łobodziński. O zwycięstwie zdecydował 17 bieg, w którym wygrał Bartosz Bańbor.

O miejscu drugim i trzecim decydowała dodatkowa gonitwa. Zmierzyli się w niej Jakub Krawczyk oraz Kacper Łobodziński. Górą był zawodnik GKM-u, który prowadził od startu do mety.

Pozostali żużlowcy "Żółto-niebieskich" zajęli miejsca poza czołową dziesiątką. Kevin Małkiewicz z pięcioma oczkami był 11, a Jan Przanowski z dwójką zajął 15 lokatę.