Autor: Nadesłane / Rywal Grudziądz Olga Masłowska

Jeździectwo

Kolejne sukcesy zawodników Rywala Grudziądz. Sporo medali na zawodach

2024-08-20 10:17

Za nami bogaty w sukcesy weekend zawodników Rywala Grudziądz. Nie zabrakło zwycięstw, miejsc na podium oraz pozycji w czołówce. Szczegóły na eska.pl.

W dniach 17-18 sierpnia 2024 roku w Żydowie k/Włocławka odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego w ujeżdżeniu. Złoto w kategorii Junior na kucach zdobyła Maria Przybylak na Tigrze. Również złoty medal, tym razem w kategorii senior, zdobyła Olga Masłowska na Bianchi. Srebrny medal w kategorii Amator powyżej 18 lat zdobyła Małgorzata Skrzek – Szklanowska na koniu Aventador L.

W ubiegłym tygodnoi w Toruniu odbyły się XXVII Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów. Jeździecki Klub Sportowy Rywal reprezentowały dwie zawodniczki – Roksana Słowińska oraz Anna Rinc.

W kategorii Juniorów na ponad 80 startujących par Roksana wywalczyła, wraz z Sawą, brązowy medal, zaś Ania na Talianie uplasowała się na piątym miejscu w kategorii Seniorów. Bardzo udany start w tych zawodach odnotowała podopieczna Michała Masłowskiego – Aleksandra Oczachowska na klaczy Winter Queen. Para ta zajęła 7. miejsce również w kategorii Seniorów.

Równolegle w Solcu Kujawskim odbywały się między innymi regionalne zawody w ujeżdżeniu, podczas których Małgorzata Skrzek – Szklanowska na koniu Aventador – L zwyciężyła rundę P.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: grudziadz@eska.pl