Autor: Pixabay Dotąd rozegrano dwie kolejki nowego sezonu

Piłka Nożna

Trudny początek sezonu piłkarzy Olimpii. Grudziądzanie bez punktów po dwóch kolejkach

2024-07-30 10:28

Od dwóch porażek na wyjeździe - nowy sezon w drugiej lidze rozpoczęli piłkarze Olimpii Grudziądz. "Biało-zieloni" w miniony weekend przegrali na wyjeździe z Polonią Bytom 0:2.

Grudziądzanie w Bytomiu stracili obie bramki jeszcze przed przerwą. Dla miejscowej Polonii dwukrotnie trafił Daniel Ściślak (21' i 44' minuta).

Z kolei przed tygodniem podopieczni trenera Grzegorza Nicińskiego przegrali w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem 1:2.

Grudziądzanie po dwóch kolejkach mają zerowy dorobek punktowy. "Biało-zieloni" zajmują więc miejsce w strefie spadkowej. Liderem tabeli z kompletem oczek i najlepszym bilansem bramkowym jest Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Teraz przed grudziądzkimi zawodnikami pierwszy w sezonie mecz przed własną publicznością. Olimpia na stadionie przy Piłsudskiego 14 zmierzy się z beniaminkiem - Rekordem Bielsko Biała. Ten mecz już w przyszłą sobotę (3 sierpnia) o godzinie 16.

Tak grał Rekord w tym sezonie:
  • Chojniczanka Chojnice - Rekord Bielsko-Biała 2:0
  • Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 1:2

Rekord także z zerowym dorobkiem oczek również plasuje się na miejscu w czerwonej strefie.