Autor: Pixabay Dotąd rozegrano dwie kolejki nowego sezonu

Piłka Nożna

Trwa fatalna seria Olimpii Grudziądz. Przegrana z Rekordem Bielsko-Biała

2024-08-03 18:59

Trwa niemoc piłkarzy Olimpii Grudziądz. "Biało-zieloni" przegrali u siebie z Rekordem Bielsko-Biała 0:1.

Goście zwycięską bramkę zdobyli zaraz po przerwie. W 49′ minucie piłkę głową do bramki Kacpra Górskiego skierował Michał Bojdys.

Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i Olimpia poniosła trzecią - kolejną porażkę w nowym sezonie.

Olimpia: 30. Kacper Górski – 77. Rafał Kobryń, 25. Bartosz Zbiciak, 4. Damian Kostkowski, 93. Iwan Ciupa – 10. Kacper Cichoń, 26. Oskar Sewerzyński (60, 20. Szymon Krocz), 44. Dominik Frelek (80, 6. Oskar Sikorski), 7. Tomasz Kaczmarek – 21. Jan Bonikowski (70, 97. Paweł Woźny), 9. Maciej Mas (60, 27. Damian Nowak).

Rekord: 96. Paweł Florek – 30. Konrad Kareta, 4. Michał Bojdys, 33. Mateusz Pańkowski – 19. Kacper Kasprzak (65, 10. Zbigniew Wojciechowski), 75. Piotr Wyroba (83, 21. Jakub Ryś), 6. Tomasz Nowak, 91. Mateusz Klichowicz (83, 77. Daniel Kamiński), 20. Michał Śliwka, 22. Hubert Żyrek (83, 45. Szymon Młocek) – 11. Daniel Świderski (65, 28. Jan Ciućka).

Kolejny mecz „Biało-zieloni” zagrają 10 sierpnia na wyjeździe z Resovią Rzeszów.

Jasło:Bójki i awantury w bloku socjalnym. Samotna matka prosi o pomoc